KURUMSAL

Yönetim

Yönetim Politikamız

"ARSLAN TUNC A.Ş.  ailesi olarak 2002'den beri  faaliyetlerimizi sürdürürken yaptığımız  kısa, orta ve uzun vadeli  planlamalarımızla ve faaliyet raporlama analizlerimizle riskleri çok önceden tahmin ederek önleyici tedbirlerle kuruluşumuzu en  iyi şekilde yönetiyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizi;  söz verilen sürede, kalitede  ve garantörlükte seçkin müşterilerimize sunuyoruz. Mutlu müşteri memnuniyetine, niteliksel insan kaynaklarına, ar-ge ve inovasyona, bilgi ve teknolojiye, yeni yönetim sistemlerine önem veriyoruz.

İstikrarlı bir şekilde büyümek ve  lider bir konumda geleceğe yön vermek için sürekli değişime, gelişime ve eğitime  yatırım yapıyoruz."

Hikayemiz

2002

Kuruluş

1995 yılında İnşaat sektöründe sektöre ilk adımımızı attık.

2008

İnşaatta Dev Projeler

Kendi bünyemizde farklı iş kollarında hizmet sunarak özellikle de inşaat alanında dev projelere imza attık. 

2015

Çoklu Sektörel Alanlar

İnşaat hizmetlerinin yanısıra yapı, taahhüt, inşaat malzemeleri alanlarında da hizmet sunduk.

2018

Sektörün Öncüsü

Markalaşma yolunda olumlu bir imajla sektörde adımızdan söz ettirdik. Sektörde lider bir konuma gelerek sektörün öncüsü olduk.

2022

Marka Konumlandırma ve İnovasyon Süreci

Marka Konumlandırma ve İnovasyon konusunda  profesyonel ajanslarla işbirliği içinde sektörümüzde lider konuma gelerek yönetim, yazılım, medya planlama, işleyiş, lojistik, güvenlik ve teknoloji alanında kuruluşumuzu sil baştan yeniledik.

Hakkımızda

   Başkanın Mesajı


      "ARSLAN TUNÇ A.Ş. olarak 2002 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermek ve yapı ile ilgili projelerimizi hayata geçirmek amacıyla sektöre ilk adımımızı attık.

      Yeryüzünü daha yaşanılır kılmak, yeni keşiflerin öncülüğünü yapmak ve daha iyi bir yaşamın standartlarını belirlemek için adım attığımız bu kutlu yolculuğumuzda 'Hayal, emek ister.' sloganımızla günümüze kadar yapı sektöründe çok büyük hizmetler sunduk.

      Müşterilerimiz, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve hatta rakiplerimiz dahil olmak üzere herkese karşı örnek bir sorumluluk bilinciyle hareket ettik.

      Tüm resmi ve özel kurum ve kuruluşların talebi doğrultusunda inşaat, taahhüt, müteahhitlik, yapı malzemeleri, ithalat, ihracat, gayrimenkul ve enerji olmak üzere birçok alanda hizmet sunduk.

     Güçlü sermayemizle kendimizi sürekli yenileyerek, faaliyetlerimizde en son teknolojiyi kullanarak, yüksek marka bilinirliliğimizle ve dinamik insan kaynağımızla yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda büyük projelere imza attık.

     Çeyrek asırlık tecrübemizle ve şu ana kadar başarıyla bitirdiğimiz projelerin bize verdiği özgüvenle yine aynı ilk günkü meslek aşkımız ve tutkumuzla yolumuza devam ediyoruz. Ve yine yeniden yepyeni hayallerle emek verip insana ve insanlığa memnuniyetle hizmet sunuyoruz. 

Varlık Nedenimiz

Misyonumuz

Yeryüzünde yapı sektöründe inşa ettiğimiz büyük tekamüllerimizle ve makro ekonomi kulvarında icra ettiğimiz devasa atılımlarımızla  hem ulusal hem de uluslararası ekonomi alanında üstün başarılar elde etmek...

Sevgiyle hizmet sunduğumuz seçkin müşterilerimize, birlikte yürüdüğümüz mesai arkadaşlarımıza ve gücümüzü birleştirdiğimiz paydaşlarımıza gurur duyacakları mutlu bir gelecek sunmak...

Vizyonumuz

Üstlenmiş olduğumuz her  işi  büyük bir sorumluluk taşıyarak meslek ilkelerine bağlı kalmak ve iş hukukunda  belirtilen iş güvenliği ve sağlığı mevzuatına uygun bir şekilde harfiyen icra etmek...

Gelecek nesillere  daha güzel bir dünya bırakmak  için çevreyle ilgili her türlü projeyi desteklemek, etkinlikler düzenlemek, farkındalık yaratmak  ve dünya kültürel mirasına sahip çıkmak...

Değerlerimiz

İlkeli Olmak

“Bizi biz yapan temel ilkelerimizden taviz vermeden bu ilkelerimiz çerçevesinde kurallara uygun biçimde çalışmak, bu kuralların dışına çıkmamaya özen göstermek”

Sorumluluk Taşımak

"Her ne olursa olsun kesinlikle üstesinden gelebileceğimiz bir iş sorumluğunu taşırız. İşimizi yaparken insana, doğaya ve tüm canlılara karşı duyarlı olmaya çalışırız."

Etik olmak

Her faaliyetimizde  doğru bir insan olmak ve doğru işler yapmak temel gayemizdir. Yaptığımız işlerin meslek ilkelerine ve iş hukukuna  uygun olması temel ölçütümüzdür.

Güvenli Olmak

İş yerinde; iş yeri güvenliği ve sağlığı konusunda mevcut olan  standartlara göre faaliyette bulunuruz. İşimizin tüm süreçlerinde tedbirli olmayı şart koşarız.


Turkish
English
Arabi
Persian
Russia